Bramki dla LKS Rupniów: M.Lizak, B.Czernek, A.Piwowarczyk, K.Kita, S.Twaróg

• Komentarzy [2]
  • czytano: [520]

autor: ~anonim 2014-06-25 22:31:42

avatar Pięknie nasz mecz opisali na stronie Kamienicy :) ..."Na 10 minut przed końcem meczu przegrywa
my już 3-4.Gospodarze dostają od arbitra meczu p.Kokoszki kolejny prezent(do 60 minuty bardzo dobre prowadzenie meczu a później gospodarskie sędziowanie i robienie wszystko by tylko gospodarze wygrali mecz,mecz w sumie o nic) w postaci rzutu wolnego za domniemany faul naszego zawodnika na rywalu.Jednak rzut wolny to jest nic z tym co zrobił boczny arbiter(Dariusz Luberda) który nie chciał zauważyć tego że dwajgracze gospodarzy byli na spalonym.Rozumiem że gdyby to był spalony na pograniczu ale metrowy."...
Wspomniana bramka na 4:3 znajduje się na stronie youtube po wpisaniu hasła " LKS Rupniów Błyskawica - Gorce Kamienica 5:3"

autor: ~anonim 2014-06-25 22:32:35

avatar proponuję zatrzymać film w momencie uderzenia piłki (9 sekunda) i zobaczyć na jakim to METROWYM :))) spalonym był nasz zawodnik.
Tyle w tym temacie, niech wszyscy zobaczą jak to was każdy sędzia w każdym meczu krzywdzi jak to zwykliście przekazywać swoim czytelnikom.
Ten sam tekst wysłałem w komentarzu na stronie Gorców 2 dni temu, ale widać zawstydziłem samego admina, który tego nie opublikował.